HOOFDSPONSOR
BALLENSPONSOR
Slider

 Klik op de link voor de prijzenverdeling 2019: Prijzenverdeling_2019.pdf

 

Zodra alle prijswinnaars bekend zijn, wordt contact opgenomen met de scholen om de prijzen op school uit te reiken!

 

Fairplay prijzen 2019 - Twee groepen mogen één uur gamen/spelen bij Funiefit

logo fun ie fit

Letterveld        - dinsdag 2 juli 2019 van 9.00-10.00 uur en van 10.00-11.00 uur

St. Egbertus    - dinsdag 2 juli 2019 van 11.30-12.30 uur en van 12.30-13.30 uur

Step!               - dinsdag 9 juli 2019 van 9.00-10.00 uur en van 10.00-11.00 uur

De Mare         - dinsdag 9 juli 2019 van 11.30-12.30 uur en van 12.30-13.30 uur

 

Mountainbike voor meest gemiddelde deelnemer:

Layelle Arbaji (Wereldboom)    ChezVelo

 

 medailles

800 meter

Plek

Naam

School

Groep

Geslacht

Tijd

1

Jesse de Jong

Welle TL

7-8

M

2.41 min

2

Luca Oude Luttikhuis

De Wierde

7

M

2.42 min

3

Mitchel Kuipers

Welle TL

7-8

M

2.44 min

 

60 meter sprint

Plek

Naam

School

Groep

Geslacht

Tijd

1

Laurens de Vries

Vrije School

8

M

8.00 sec

2

Cavo v. M.

Bonkelaar Rotsduif

8

V

8.12 sec

3

Camila Tempel

Tweeklank

8

V

8.32 sec

 

60 meter horden

Plek

Naam

School

Groep

Geslacht

Tijd

1

Camila Tempel

Tweeklank

8

V

8.86 sec

2

Annelot Löwik

Vrije School

8

V

9.00 sec

3

Finn Vos

Tweeklank

8

M

9.07 sec

 

verspringen

Plek

Naam

School

Groep

Geslacht

Afstand

1

Thijmen Haarhuis

Welle TL

8

M

5,00 meter

1

Dylano

Windhoek

8

M

5,00 meter

2

Thijmen Zandvoort

Welle TL

8

M

4,75 meter

3

Rick Kersten

Wereldboom

7

M

4,50 meter

3

Gijs Wolthuis

Windhoek

7

M

4,50 meter

3

Lynn Nieuwdam

Windhoek

7

V

4,50 meter

3

Dwayne Rodriquez

Wereldboom

7

M

4,50 meter

3

Esmay Muller

Welle TL

7-8

V

4,50 meter

3

Joep

Windhoek

8

M

4,50 meter

 

kogelstoten

Plek

Naam

School

Groep

Geslacht

Afstand

1

Nigel Damhuis

Letterveld

7

M

16 meter

2

Sabine Kappert

Letterveld

7

V

15 meter

2

Luka

Bonkelaar Rotsduif

8

M

15 meter

2

Matthijs

Bonkelaar Rotsduif

8

M

15 meter

3

Ruud Seesink

Stapvoorde

8

M

9 meter

 

kleine bal werpen

Plek

Naam

School

Groep

Geslacht

Afstand

1

Sam

St. Stephanus

8

M

42 meter

2

Lars Brouwer

Welle WS

7

M

39 meter

3

Anouk

St. Stephanus

8

V

38 meter

3

Belle

St. Stephanus

8

V

38 meter

 

bandslingeren

Plek

Naam

School

Groep

Geslacht

Afstand

1

Yerwant Dawoed

Compaan Kolibrie

8

M

22 meter

2

Xander van Garling

Vrije School

7

M

20 meter

2

Thijs V.

Bonkelaar Rotsduif

8

M

20 meter

2

Hessel Willemsen

Wierde

8

M

20 meter

2

Giovani Mantiri

Step!

8

M

20 meter

3

Lamita Malki

Letterveld

7

V

19 meter

3

Jaimy Kroon

Wereldboom

8

M

19 meter

3

Iris Hamer

Welle TL

8

V

19 meter