Klik op de link voor de prijzenverdeling 2022: Prijzenverdeling_2022.pdf

 

Op donderdagavond 23 juni 2022 om 17.00 uur worden de prijzen uitgereikt bij de IISPA!

 

Fairplay prijzen 2022

logo fun ie fitlogoheraclesalmelo2015

- Rondleiding Erve Asito (30 personen) + 1 uur gamen met je groep bij Fun-ie-fit (1x)

- Vlaggendragers bij wedstrijd (10 personen en 3 begeleiders)

- Middencirkeldoek bij wedstrijd (12 personen en 3 begeleiders)

- Eén uur gamen met je groep bij het Fun-ie-fit centrum (2x)

Winnaars:

De Huve       

St. Egbertus    

De Bonkelaar Rotsduif               

De Zegge A'hoek

De prijzen worden door loting bepaald op 23 juni 2022 bij de IISPA!  

2022

 medailles 

  800 meter    
1 Lucas Roeloffzen !top25! De Mare 2,49
1 Mika Hup !top 25! De Mare 2,49
2 Tijmen Lindeboom De Windhoek 2,54
3 Nawaz Nzeyimana De Zegge A’hoek 2,55
3 Yigit Efe Goksu De Bonkelaar R 2,55
       
  60 meter sprint    
Lucas Roeloffzen !top 25! De Mare 8,42
2 Thomas Posma !top25! De Zegge H'hoek 8,45
3 Emma ten Hartog De Zegge H'hoek 8,46
       
  60 meter horden    
Julius Wirkop Garben !top25! De Weier 9,2
2 Roan Ebeltjes De Tandem 9,4
3 Semmy Gobbels De Noorderborch 9,45
       
  verspringen    
1 Sven Voort !top25! De Mare 5
2 Tijmen Lindeboom !top25! De Windhoek 4,9
2 Uma Tahlil !top25! De Bonkelaar R 4,9
3 Jasper Huang !top25! De Windhoek 4,8
       
  kogelstoten    
1 Orlando Hunting SBO De Welle 9,25
2 Bart Lohuis De Noorderborch 8,7
3 Davy Luyten SBO De Welle 8,65
       
  kleine balwerpen    
1 Daimon Koenders !top25! De Noorderborch 40
1 Mohammad Alghajar !top25! Step! 40
2 Breider, Jayden De Mare 35
3 Lotte ter Keurs De Zegge A’hoek 33
       
  bandslingeren    
1 Nils van der Ham !top25!  De Weier 21
2 Niels Dikken !top25! De Mare 20
2 Ryan Stopel !top25! SBO De Welle 20
Cem De Wierde 19,2
       
  Overige prijzen    
       
  800 meter    
  1ste plaats – Waardebon €50 voor trainingspak van TeamsportfabriekLogoTeamsportfabriek500x500
       
  Lucas Roeloffzzen (De Mare) of Mika Hup (De Mare) - door loting bepaald op 23 juni 2022 bij de IISPA!
       
  60 meter sprint    
   Vrijkaartjes voor een film bij Movie Unlimited:Movie Unlimited  
50 Bo Nijkrake De Mare  
100 Merellynn Het Letterveld  
       
  Heracles Almelo-bal    
500 Laura Mossel SBO De Welle  
1000 Geen deelnemer    
       
  60 meter horden    
  vrijkaartjes kermis Preston Palace:LogoPreston 2014    
222 Bing Hammink De Windhoek  
444 Bibi Trip De Huve  
666 Merijn Hijlkema De Tandem  
888 Nick Horstman De Mare  
1111  Geen deelnemer    
       
  vrijkaartjes zwemmen Preston Palace:LogoPreston 2014  
111 Gijs K Vrije School Almelo
333 Marina Rashoe De Zegge A’hoek  
555 Elise Hanstede De Tandem  
777 Maik Wolbers Compaan K  
999 Evi De Wierde  
       
  verspringen    
  Heracles Almelo- bal:    
 250 Edi Mihai Zegge A’hoek  
 500 Perla Garabet St. Egbertus  
1000 Liv Toerse Bonkelaar T  
       
  kogelstoten    
  Heracles Almelo-pet:    
 250 Claudia Kremer De Telgenborch  
 500 Rose Ringringulu De Mare  
1000 Féline Schmal De Huve  
       
  Heracles Almelo-sjaal:    
50 Suzanne Bokhoven De Heemde  
100 Ceylin Bülbül De Windhoek  
150 Sanne Nijhuis De Heemde  
200 Darius De Wereldboom  
300 Narek Bedrosian De Huve  
350 Milan Schorn De Mare  
400  Emma ten Hartog De Zegge Haghoek
450 Levi Ellenbroek De Bonkelaar T  
550 Roslin Ahmad De Weier  
 600 Anne Bulter  De Windhoek   
       
  kleine balwerpen    
  1ste plaats – Opvouwbaar doel SKOR    50e plaats – Tas van SKOR     100e plaats – Bal van SKORSKOR Logo black orange
1 Daimon Koenders ** De Noorderborch ** door loting bepaald op 23 juni 2022 bij de IISPA!
1 Mohammad Alghajar ** Step! ** door loting bepaald op 23 juni 2022 bij de IISPA!
50 Thijmen Scholten De Noorderborch  
100 Hidde Visschedijk De Weier  
       
  bandslingeren    
  Set Stabilo-kleurpotloden Multikantoor:  Multikantoor logo 500x500dpi  
150 Kasper Nowicki De Compaan  
250 Isa Stegeman De Windhoek  
350 Noor Wolfkamp De Tandem  
450 Jayden Wijnands De Compaan  
550 Elif Baygul  De Weier  
650 Nikki Voshaar De Noorderborch  
750  Emilie Fruke De Mare  
850 Mariam Agool De Compaan K  
950 Tim Het Letterveld