HOOFDSPONSOR
BALLENSPONSOR
Slider

Prijzenverdeling Schoolsportdagen 2018

 

Fairplayprijs – 4x één uur gamen bij Funiefit centrum

Vrije School

De Heemde

De Zegge Aaldrinkshoek

- 

 

800 meter (400 meter) – Medailles

1. Steve Wensink – Windhoek – 1 minuut 10 sec.

    Lucas Donkervoort – Welle Bosrand – 1 minuut 10 sec.

3. Levy de Winter – Compaan – 1 minuut 11 sec. 

3. Sem Pater – Welle Bosrand – 1 minuut 11 sec.

 

800 meter – trainingspak Teamsportfabriek      

1.  Loting op 21 juni 2018 Steve Wensink – Windhoek of Lucas Donkervoort – Welle Bosrand

800 meter – Heracles Almelo pakket (bal-pet-sjaal) 

2.  Loting op 21 juni 2018 Steve Wensink – Windhoek of Lucas Donkervoort – Welle Bosrand

 Meisje 3-20: Floor van Limbeek – Windhoek

 Jongen 3-20: Sem Vos – Compaan 

 
Kleine bal werpen – Medailles

1.   Cem Schrier – Huve – 35 meter

      Sem Pater – Welle Bosrand – 35 meter

3.   Steve Wensink – Windhoek – 34 meter

 

Kleine bal werpen – Bal Heracles Almelo

5. Jamie Kuiper – Tandem  

10. Jayden van der Eem – Bonkelaar 

 
Kleine bal werpen -Beste schoolgemiddelde  

1.    Windhoek 8 (18,67 m) (winnaar voetbaldoeltjes ERMA Sport) 
2.     Welle Winkelsteeg (18,46 m)
3.     Weier (17,96 m) 

Verspringen – Medailles
1. Jason Rahali – Wierde – 4,60 meter
    Joan Hordan – Bonkelaar – 4,60 meter
3. Vico de Groot – Huve – 4,30 meter
    Steve Wensink – Windhoek – 4,30 meter

Verspringen – Waardebon Kamp Lederwaren

1.  Loting op 21 juni 2018 Jason Rahali – Wierde of Joan Hordan – Bonkelaar

Verspringen – pet Heracles Almelo

750. Lieke Dubelaar - Tandem

1000. Danya Zuidema - Tandem 

 

 

60 meter horden – Medailles

1. Daan Bouwhuis – Windhoek – 9,16 sec.

2. Tariq Voort – Bonkelaar – 9,17 sec.

3. Andy Tieman – Wierde – 9,20 sec.

60 meter horden – vrijkaarten thuiswedstrijd Heracles Almelo

25. Ruben Rosman – Compaan

50. Mitchell Kuipers – Welle Winkelsteeg

 

60 meter horden –  Sjaal Heracles Almelo 

      5. Mauro Ripoli – Wierde

    10. Joan Hordan – Bonkelaar

    75. Tamay Kiremit – Mare

  250. Job Smit – Tweeklank

  750. Britt Kenkuis – Welle Bosrand

1000. Bart de Boer – Huve

60 meter horden –  Rondleiding stadion Heracles Almelo 

100. Guus Dijkhuis – Zegge

200. Jim van der Meulen – Welle Bosrand

300. Shannon Eertink – Welle Bosrand

400. Selin Citak – Zegge

500. Nicolette van Dijk – Compaan 

 

Kogelstoten – Medailles

1. Arda Sen – Windhoek – 12 meter

    George Terezian – Huve – 12 meter

3. Steve Wensink – Windhoek – 9 meter

3. Cem Schrier – Huve – 9 meter

3. Levy de Winter – Compaan – 9 meter

Kogelstoten – 2 vrijkaartjes Theaterhotel 

111. Britt van Aalst – Windhoek       

222. Joep – Weier

333. Fresia Hanekamp – Wierde     

444. Silja Heins – Bonkelaar            

555. Suus ter Halle – Windhoek       

 

60 meter sprint – Medailles

1. Bram Born – Windhoek – 8,09 sec.

2. Ties Nijkamp – Tweeklank – 8,31 sec.

3. Joan Hardon – Bonkelaar – 8,57 sec.

 

60 meter sprint – filmkaartje Movie Unlimited 

700.Tessel Stegeman – De Mare

750. Giovani Mantiri – Step! 

800. Rik Klis – Huve

Door loting: (iv.m. uitvallen vrijdagmiddag, waren er 300 leerlingen minder)

850. Shems Al Kaaby – Vrije school

900. Guilara Contreras – Zegge

950. Belinay – Weier

1000. Thomas Hoffstaetter – Compaan

1050. Sophie Bos – Tweeklank

1100. Olle Smit – Mare

1150. Sandra Faber – Tandem         

 

 

Bandslingeren – Medailles

1. Levy de Winter – Compaan – 24,5 meter

2. Arda Sen – Windhoek – 22 meter

2. Lucca Sanna – Wierde – 22 meter

2. Cem Schrier – Huve – 22 meter

Bandslingeren – 18 Bic-stiften-sets (12-delig) van Multikantoor  

100. Delano Veldhuis – De Welle Winkelsteeg

150. Thom Kist – De Tandem          

200. Jo-ann Wensink – Windhoek

250. Lina Mansouri – Bonkelaar

300. Dylan Olthof – Windhoek

350. Brent Wanningen – Mare

400. Zep Droste – Welle Bosrand

450. Mauro – Weier

500. Justice Akoula – Zegge

550. Yvette Lucas – Mare

600. Annelot Löwik – Vrije school

650. Emef – Weier

700. Jordy Hoeks – Vrije school       

750. Sem te Brake – Vrije school

800. Floré Nijenhuis - Mare

Door loting: (iv.m. uitvallen vrijdagmiddag, waren er 300 leerlingen minder)

850. Maud Visser – Huve

900. Thijn Snijders – Tweeklank

1000. Mashanda – Heemde