HOOFDSPONSOR
BALLENSPONSOR
Slider

Prijzenverdeling Schoolsportdagen 2017

 

Fairplayprijs – 4x één uur gamen bij Funiefit centrum

De Noorderborch
De Tweeklank groep7
De Toermalijn
De Windhoek groep 8

 

800 meter hardlopen
1. Emile van Mierlo – Heemde – 2 minuut 31 sec. (winnaar trainingspak van Teamsportfabriek) 

2. Enrique Koc – Twijn – 2 minuut 37 sec.

3. Hein van de Bos – Windhoek – 2 minuut 46 sec.

3. Teun Monster – Mare - 2 minuut 46 sec.

3. Noah Peterman – Weier - 2 minuut 46 sec.

 

pakket van Heracles Almelo (bal-pet-sjaal) 

2. Enrique Koc - Twijn

Meisje 3-20 – Floor Haverkamp - Weier

Jongen 3-20 – Loek Oost - Mare

 

Wedstrijdbezoek Heracles Almelo (met zijn/haar groep)

 25. Job Olthof – Toermalijn – groep 8

50. Benjamin Steffens – Weier – groep 8C 

 

Rondleiding Heracles Almelo stadion

100. Dean de Jong – Tandem – groep 8A

200. Laurens Siemelink – St. Radboud – groep 7

300. Arak Serbest – Wierde – groep 7

400. Maciek Kilichowski – Weier – groep 8B

500. Noor Wiehink – Weier – Groep 8B

 

Kleine balwerpen

Individueel

1.   Sem Pater – Toermalijn – 40 meter.

2.   Jason van Duiven – Windhoek – 39 meter

2.   Tom Makkinga – Twijn – 39 meter

3.   Stan Mateboer – Mare – 36 meter

3.   Youri Dennissen – Kubus – 36 meter

3.   Julian Slots – Step! – 36 meter

  

bal van Heracles Almelo

5. Youri Dennissen – Kubus

10. Mika Reinders – Windhoek 

 

Beste schoolgemiddelde  

1. De Tweeklank (winnaar voetbaldoeltjes ERMA Sport) 

 

 Verspringen

1. Hein van den Bos – Windhoek – 4,50 meter(winnaar van een schooltas t.w.v. € 50 bij Kamp lederwaren) 

2. Twan Nijland – Toermalijn – 4,30 meter

2. Jasper Vorgers – Weier – 4,30 meter

3. Gencay Yucel – Kubus – 4,20 meter

 sjaal van Heracles Almelo

5. Beau Robben - Bonkelaar

10. Chiury de Nijs – Zegge Aalderinkshoek

25. Nick Ehrenhard - Mare

100. Joël Knevel – Zegge Haghoek

250. Kira Jannink - Windhoek

500. Furkan Olmez - Wierde

750. Amber Rikkert - Griffel

 

Bandslingeren

1. Mitchell Morskieft – St. Egbertus – 24 meter

2. Joey – Compaan Maardijk – 23 meter

3. Stan Mateboer – Mare – 22 meter

3. Calvin de Heer – Mare – 22 meter

3. Niek van Domburgh – Mare - 22 meter

3. Dirk Hodes – Windhoek – 22 meter

 

24 Stabilo NEON-sets van Multikantoor 

100. Mika Reinders - Windhoek            

200. Romy Munneke – St. Egbertus

300. Jasper Vorgers - Weier     

400. Abygail Euren – Triangel  Bosrand            

500. Viggo Schouten - Weier

600. Nick Veltkamp - Tandem

700. Harm Otterman - Bonkelaar          

800. Babette Polane - Heemde

900. Emily Meimerikx - Huve  

1000. Bo Schröder - Weier        

 

 

Kogelstoten

1. Merijn Lubberts – Heemde – 11 meter

2. Jermaine Fischer – St. Radboud – 10,5 meter

3. Yvar van Veldhuizen – Bonkelaar – 10 meter

3. Daan Bosch – Bonkelaar – 10 meter


Theaterpakket (met twee vrijkaartjes) van Theaterhotel Almelo

111. Robin Herssenberg – St. Radboud              

222. Robin Klimke – Compaan Kolibrie             

333. Chelsea Niehaus - Kubus 

444. Cathy Huzink - Twijn        

555. Yusuf Dogan – Zegge Aalderinkshoek 

 

Vrijkaartjes van Movie Unlimited bioscopen   

750. Julian Soeters - Twijn       

800. Moreno van Maurik – St. Radboud             

850. Alyssa Cameron - Stapvoorde       

900. Sophie Roelfsema - Weier              

950. Robin Meijer - Stapvoorde             

1000. Colin Alferink - Mare      

1050. Yannick Kuiper - Toermalijn       

1100. Tess Getkate - Windhoek             

1150. Jaylina van Dijk – Zegge Aalderinkshoek              


Vrijkaartjes (met introducee) voor een inloopmiddag bij Funiefit 

4. Daan Bosch - Bonkelaar        

5. Inoa Hölscher - Weier           

6. Sem Moret - Heemde             

7. Emir Kaan Yologlu – Compaan Maardijk       

8. Glenn Leussink – St. Radboud           

9. Stan Mateboer - Mare            

10. Mick Pouwel - Weier           

100. Jesse Brummer - Oosteres             

200. Hira Yavuz - Heemde        

300. Julien Kuiper - Heemde    

400. Valentijn Jager – Triangel Bosrand            

500. Sven Korshuize - Oosteres             

600. Cemil Dogan – Zegge Aalderinkshoek       

700. Nikkie Schoutese - Weier

800. Moreno van Maurik – St. Radboud

60 meter sprint 

1. Maarten Bosch – Kubus – 7,89 sec.

2. Mirac Demirkan – Wierde – 7,92 sec.

3. Jamie Piontek – Griffel – 8,21 sec.

 

Vrijkaartjes kermis (Preston Palace)

100. Santana Risakotta – Zegge Aalderinkshoek

200. Deniz Eryilmaz - Stapvoorde

300. Hein Witzand - Weier

400. Maik Veldhof - Toermalijn

500. Jasmin Kharooti – Zegge Aalderinkshoek

 

Vrijkaartjes zwemmen (Preston Palace)

600. Quinten Albers - Toermalijn         

700. Arwen Schukken - Mare   

800. Thom de Rijter - Stapvoorde         

900. Misha Tang - Mare             

1000. Buzenaz Aydin – Step!

 60 meter horden

1. Mirac Demirkan – Wierde – 9,32 sec.

2. Catoo Tibbe – Stapvoorde – 9,53 sec.

3. Joey – Compaan Maardijk – 9,55 sec.

Boekenbonnen van The Readshop   

50. Gijs Janssen – Zegge Haghoek

100. Bracha Kok - Weier           

150. Dylan Grobben – St. Radboud       

200. Tim Wolthuis - Windhoek             

250. Santana Risakotta – Zegge Aalderinkshoek           

300. Tess Kuipers – Compaan Kolibrie              

350. Vera Oldenbroek - Wierde             

400. Adnan Ali - Roets

450. Yassine Bagha - Twijn

500. Erkan Cevik - Stapvoorde